AIR-AP1815W-B-K9 Cisco Aironet 1815w Wi-Fi Access Point, Internal Antenna (New)
Cisco
SKU:
AIR-AP1815W-B-K9
Condition:
New
Shipping: Shipping Costs are calculated at checkout.
Description
Condition: NEW
Availability: Contact For Current Availability
Cisco Aironet 1815W wireless access point - Integrated antennas 2.4 GHz, 5 GHz - 4 x 10/100/1000Base-T ports - Dual-band, controller-based - 802.11ac Wave 2 MU-MIMO functionality - Integrated Bluetooth 4.1, Wi-Fi 5 - mount directly on the wall or to numerous global wall junction standards (AIR-AP1815W-B-K9)