EX-PWR2-930-AC Juniper AC Power Supply (New)
Juniper Networks
SKU:
EX-PWR2-930-AC
Shipping: Shipping Costs are calculated at checkout.
2 people looking at this.
Description
Condition: NEW
Availability: End Of Life - Inventory May Be Limited
Last Day Of Support: June 30, 2024
Juniper AC Redundant Power Supply - 930 W - Internal - 110 V AC, 220 V AC (EX-PWR2-930-AC)