SRX600-PWR-645AC-POE Juniper AC Power Supply (New)
Juniper Networks
SKU:
SRX600-PWR-645AC-POE
Shipping: Shipping Costs are calculated at checkout.
2 people looking at this.
Description
Condition: NEW
Availability: End Of Life - Inventory May Be Limited
Last Day Of Support: March 15, 2028
Juniper SRX600 Proprietary Power Supply - 645 W - Internal - 110 V AC, 220 V AC (SRX600-PWR-645AC-POE)